Proč rekonstruovat koupelnu?

on . Posted in Dům a zahrada

Koupelny Brno

Staré a nezrekonstruované byty mají jeden hlavní problém – umakartové jádro. To nesplňuje podmínky na dnešní moderní bydlení, a proto se spousta lidí rozhoduje pro rekonstrukci. Pokud chcete rekonstruovat koupelny Brno či celé bytové jádro, potom si najděte kvalifikovanou společnost, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.

I kvalitní čistící prostředky mohou být levné

on . Posted in Dům a zahrada

Čistící prostředky

Určitě jste již slyšeli o tom, že někdy je méně více. Toto pravidlo platí u mnoha oblastí a čistící prostředky nejsou výjimkou. Čistící prostředky jsou dnes poměrně drahé, a proto se nevyplácí jimi plýtvat. Pokud koupíte kvalitní produkty, potom nejenže ušetříte, ale také perfektně očistíte svou domácnost. Jak vybrat vhodné prostředky, které budou sloužit svému účelu?

Teraristika

on . Posted in Dům a zahrada

Teraristika je chovatelský obor zabývající se chovem obojživelníků, plazů a bezobratlých. Výhodou pro chovatele je nesporně to, že zvířata chovaná v teráriích nezpůsobují alergické reakce, jak je tomu u zvířat se srstí či peřím. V teráriích můžete chovat například pavouky, štíry, hady nebo želvy. Pokud se chcete věnovat teraristice, pro začátek je nejdůležitější vybrat to správné terárium.

Víte, jaké akvárium je pro rybičky nejlepší?

on . Posted in Dům a zahrada

akvária

Rozhodli jste se, že svůj interiér rozzáříte? Chcete obohatit společenskou místnost akváriem s akvarijními rybičkami? Jestliže jste začínajícím akvaristou, neměli byste výběr akvária rozhodně uspěchat. Na první pohled se zdá, že výběrem akvárií nemůžete nic zkazit, ale jste na omylu. Jestliže koupíte příliš malé akvárium, nemůžete mít velké množství rybiček, což by byla určitě škoda.

Existuje spousta specializovaných obchodů, která má ve svém portfoliu produktů celou řadu akvárií. Designem se lidem nejvíce líbí kulaté akvárium, které však odborníci nedoporučují kvůli malé ploše pro rybičky. Chcete-li akvarijním rybičkám nabídnout pevné zázemí a dokonalý domov, nebojte se zvolit větší akvárium, do kterého dáte vše potřebné, jako jsou filtry, čističe vody a podobně.

Domácí vodárny - Helísek

on . Posted in Dům a zahrada

Máte velkou zahradu se záhonky a k jejich zalévání používáte pitnou vodu? Věděli jste o tom, že můžete pitnou vodu ušetřit a najít si zcela jiné vodní zdroje? K praní, splachování i zalévání zahrady slouží domácí vodárny, s nimiž můžete zachycenou dešťovou či užitkovou vodu rozvést v domě i na zahradě. Moderní vodárny napojíte buď na svou studnu na zahradě, nebo na sud s dešťovou vodou. Jedná se o velmi chytrý systém, který se instaluje nejčastěji do sklepních prostor.