Články

Personální audit

on . Posted in Firmy

Chcete získat přehled o tom, jak správně využívat lidské zdroje ve vaší společnosti? K tomu vám poslouží takzvaný personální audit. Jedná se o velmi efektivní nástroj, který slouží ke spojení nezávislých pohledů zvenčí na vaši společnost. Je důležité, aby byly ve firmě využity lidské zdroje. Cílem je zaměstnance celkově motivovat.

Jak vybrat čerpadlo?

on . Posted in Firmy

V současné době existuje několik druhů čerpadel, přičemž každý typ má jiný účel. Chcete-li si koupit čerpadlo pro dům a zahradu, měli byste se nejprve v bohaté nabídce zorientovat. Jedině tak vyberete správný typ čerpadla, který vám bude svými vlastnostmi a funkcemi vyhovovat. Jaké druhy čerpadel jsou na trhu k dostání? K čemu jednotlivá čerpadla slouží?

V první řadě byste se u čerpadla měli zaměřit na výkon, protože bez dostatečného výkonu vám nemusí přístroj sloužit tak, jak byste očekávali. Dále byste si měli uvědomit, zda by čerpadla měla být samonasávací, nebo normální. Jak už samotný název napovídá, samonasávací čerpadla jsou schopna si vodu nasát sami, kdežto normální čerpadlo se musí nejprve zavodnit, a to včetně potrubí.

Klasické vnitřní omítky

on . Posted in Firmy

Na vnitřní omítky sice nejsou kladeny tak vysoké nároky jako na omítky venkovní, ale i přesto existuje několik způsobů, jak se omítky v interiérech realizují. Z bohaté nabídky omítek si můžete vybírat nejen podle cenové relace, ale také podle složení omítky. Jsou k dostání různé směsi, které omítkám dávají specifické vlastnosti. Některé omítky jsou akustické, jiné nabízí perfektní tepelně-izolační vlastnost a podobně. Volba omítky závisí také na tom, z jakého materiálu je její podklad.

Kurzy pro manažery

on . Posted in Firmy

Byla vaše společnost před několika lety na výsluní? Postihla ji potom ekonomická krize, která způsobila propad zisků? Toužíte po revitalizaci firmy, jejím ozdravení a následném rozvoji? Chcete zlepšit cash-flow? Pomohou vám manažerské kurzy, díky nimž začnete odolávat stresu a přetíženosti. Nebudete se cítit vyčerpaní, protože svou práci díky radám a zkušenostem od profesionálů zefektivníte. Jestliže jste dospěli do fáze, kdy nevíte, co máte dělat, abyste zlepšili jméno a důvěryhodnost své firmy, jste na správné adrese.

altány Brno

on . Posted in Firmy

Hledáte na zahradě místo k příjemnému odpočinku a relaxaci? Nebo chcete mít na své zahradě prostor k posezení se svými přáteli? K těmto účelům slouží altány Brno, kde můžete díky zastřešení sedět, i když venku prší, nebo naopak svítí ostré slunce. Dnes jsou altány k dostání v mnoha velikostech, tvarech a variantách. Můžete mít altán s plnými stěnami, nebo pouze s nosnými trámy. Každý si z pestré nabídky vybere  dle svého gusta.

Stavby na klíč

on . Posted in Firmy

Chcete si konečně postavit nový rodinný dům, ve kterém si budete užívat pravé teplo domova? Nemáte ale čas podílet se na stavbě svého domu, protože vás tlačí pracovní povinnosti? Ušetřete si tak nejen čas, ale i nervy, a obraťte se na specializovanou firmu, která má ve svém portfoliu služeb stavby na klíč. Vy se tak nemusíte o nic starat, protože vše si vezme na starosti firma, kterou si objednáte. Postaví vám dům vašich snů.