Každý sport potřebuje kvalitní povrch

on . Posted in Sport a zdraví

Příkladem, jak je důležité mít kvalitní povrch pro daný sport bylo podceněné MS v hokeji 2005 ve Vídni. Pomalu roztátý led nedovolil hráčům předvést to nejlepší, co v nich je. To stejné platí pro fotbalisty, když při se při zápase spustí liják. A jelikož je dnes čím dál větší poptávka po sportovních příležitostech, je třeba mít k dispozici spolehlivou firmu, která zajistí jak pečlivou realizaci tak i následnou regenerační službu pro sportovní povrchy. Zejména povrchy umělé trávy dostávají hodně zabrat. Zjistěte, jak se dá efektivně pečovat o sportoviště!

Střešní vazníky

on . Posted in Dům a zahrada

Zatímco dříve se vedle vázaných krovů využívaly především vazníky sbíjené (vzájemné spojení ve styčnících je provedeno pomocí hřebíků), dnes je do značné míry vytlačily vazníky styčníkové. Sbíjené vazníky jsou nicméně stále výhodné u půdorysů s menším rozpětím, přibližně do 12 m.
V současné době je tedy spolu s vázanými krovy nejpoužívanější střešní konstrukcí systém nosníků lisovaných ocelovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny, známý pod pojmem „Gang-Nail“. Jedná se o fošnové přířezy různých tlouštěk a délky 240 cm, které jsou navzájem spojené zalisováním ocelových styčníkových desek s prolisovanými trny. Spoje jsou oproti sbíjeným styčníkům únosnější a méně poddajné. Velkým plusem styčníkových vazníků je, že je lze použít téměř na jakýkoli půdorys, pro jakoukoli střechu a na rozpony až do 30 m.
K hlavním výhodám vazníků patří:
Zastřešení téměř jakéhokoli půdorysu (střešní konstrukce libovolných tvarů, rozpony až 30 m).
Široké využití v praxi – např. střešní a stropní vazníky, nosné rámy dřevostaveb, bednící prvky pro betonářský průmysl.
Až 40 procentní úspora dřeva, nízká hmotnost, rychlejší montáž a výrazně nižší cena než u klasického krovu.
Jak už jsme zmínili výše, střešní vazníky se hodí v první řadě všude tam, kde neplánujete využití půdních prostor. Kromě rodinných a bytových domů je najdete na nejrůznějších halových objektech, skladech, supermarketech, přístřešcích. Nesmíme ale zapomenout ani na možnost nástavby na panelové domy či zastřešení stávajících plochých střech.

Optimalizované weby v Praze

on . Posted in Firmy

Optimalizace pro vyhledávače patří dnes pro některé firmy k existenčně důležitým záležitostem. Optimalizace spočívá v tom, že upravíte stránky tak, aby její zdrojový kód vyhovoval prohlížečům jako Seznam.cz a Google.com. V podstatě díky ní předběhnou konkurenci v tom, co dělají a dostanou se na přední příčky ve vyhledávači. Jedná se vlastně o faktor, díky kterému se firmě může až zdvojnásobit obrat. SEO optimalizace Praha vám všechny tyto služby nabízí. Pokud máte zájem zlepšit vaši obchodní účinnost na internetu, neváhejte se na ně obrátit, určitě se s vámi rádi potkají.

Znáte hlavní výhody sítotisku?

on . Posted in Firemní záležitosti

Přestože sítotisk se používá už tolik roků, tak stále poráží i nejmodernější potiskové technologie. Mezi sítotiskové nesporné výhody určitě patří to, že je schopna potisknout nejen ploché předměty (jako i jiné druhy tisku), ale také na předměty zakulaceného tvaru (hrnky, vázy, sklenice, trubky, roury apod.) Stále patří mezi jednu z nejlevnějších metod tisku, pokud potřebujete vysoký náklad. Takže se sítotisk nejčastěji používá na tisk plakátů, programů, letáčků apod. Tisková plocha lze přizpůsobit podle Vašich potřeb, takže je jen na Vás, jestli chcete rozměr 100 na 100 nebo 1000 na 1000 cm. Vybírat si můžete z obrovské škály barev a efektů, takže sítotisk je opravdu rozmanitý.

Reklama, kterou zničí pouze živelná katastrofa

on . Posted in Firmy

Internet je nejmodernější způsob inzerce, avšak značně zrádný. Síť může spadnout a v momentu jste bez veškeré reklamy a marketingovým plánem můžete zatopit v krbu. Proto ještě nevymizely reklamní plachty. Nejčastěji je vidíme na rekonstrukcích či stavbách. Nově jsou oblíbené na sportovních událostech. Špičkovým výrobcem plachet je firma Tennis EQ, která se specializuje na tenisové zástěny. Kdykoliv se podíváte na tenisové utkání, uvidíte zde potisk plachet - práci této firmy!