Články

Světelná reklama lepší než jakékoliv jiné poutače

on . Posted in Firmy

Marketing a reklama dělá své, v dnešní době je klíčem k úspěchu chytlavá, jednoduchá a poutavá reklama. Pokud se domníváte, že ji máte, ale výsledek a upoutání pozornosti veřejnosti není takový, jaký jste si představovali, pravděpodobně není něco v pořádku a chce to změnu.

Venkovní reklama působí na zákazníka nepřetržitě

on . Posted in Firmy

Venkovní neboli outdoor reklamu nacházíme ve všech městech a při komunikacích. Setkáváme se s ní například v podobě billboardů, bigboardů, CLV vitrín či světelné neboli LED reklamy. Výhodou outdoorové reklamy je, že na potenciálního zákazníka působí vlastně nepřetržitě, a tím je docíleno vysoké četnosti zásahu reklamním sdělením. Firmy ji používají také tehdy, jestliže chtějí budovat povědomí o značce u široké veřejnosti. Venkovní reklamou lze cílit jak celostátně, tak i regionálně. Nicméně podnikatel musí počítat s tím, že tuto reklamu musí nejdříve vyrobit, tzn. musí počítat s výrobními náklady a teprve poté ji může umístit na venkovní plochy, ze kterých následně platí nájem.

Pronájem kancelářských prostor Praha

on . Posted in Firmy

Stojíte před rozhodnutím, kde mít sídlo své firmy a kancelářské prostory? Není nic lepšho, než hlavní město České republiky. Společnost JLL Vám zařídí pronájem kanceláří v Praze dle vašich představ.

 

SEO = jako skryté eso v rukávu

on . Posted in Firmy


V tomto článku bude řeč o SEO optimalizaci, jenomže pokud chceme pochopit celý princip, měli bychom znát, co to vlastně SEO vůbec je. Dobrá, jedná se o zkratku, pochází z anglického jazyku a doslovný překlad zní "Search Engine Optimization".