Články

Komu svěřit odsávání v průmyslu?

on . Posted in Firmy

Stejně jako malému dítěti, které má problémy s ucpaným nosem, pomůže jedině maminka, tak i v průmyslových areálech je třeba svěřit odsávání prachu, škodlivin a jiných látek spolehlivému partnerovi. Průmyslová filtrace musí být vždy řešená na míru! Každé prostory a každý výroba má své specifikace a nedá se všude nacpat odsávaný stůl a jinde zase digestoř.

filtrace

 

Nejmodernější kanceláře v Brně

on . Posted in Firmy

Jeden z těch nejmodernějších administrativních komplexů se nachází téměř v centru Brna. Jde o velkou prosklenou budovu nacházející se v ulici Nové sady. Své sídlo zde našlo již mnoho úspěšných brněnských firem a její pohodlí si nemůžou vynachválit.

Co můžete udělat pro prodej vašeho výrobku či služby

on . Posted in Firmy

Když se podnikatelů zeptáte, co dělají pro to, aby podpořili prodej svého produktu, tak vám většina odpoví, že investují nemalé náklady do marketingu a reklamy. Někdo možná odpoví, že se snaží pracovat s firemní prezentací na sociálních sítích, ale takových je kupodivu stále málo. Zejména pokud jde o podnikatele, kteří již mají “svůj věk”. Takovým lidem totiž těžko vysvětlíte, že doba se změnila a chce to zvolit odlišný přístup než v 90. letech.

Na co, ale téměř všechny kategorie podnikatelů zapomínají je podpora prodeje. Podpora prodeje má jakousi nálepku “to není pro nás” nebo “to je moc drahé”. Ale kdo z vás se nad podporou prodeje skutečně zamýšlel? Víte, jaké druhy podpory prodeje existují? Ne? Tak není nic jednoduššího, než trochu zapátrat. Vždyť dnes jsou informace dostupné všem - jen se musí chtít věnovat hledání trochu času a oddělit zrno od plev.

A pokud se vám nechce hledat, oslovte odborníky, kteří se na poli podpory prodeje pohybují – rádi vám poradí, jaký typ podpory zvolit.

Zkratka SEO vás nepřijde zkrátka

on . Posted in Firmy

Pokud se občas divíte, že vaše konkurence má neustálé pracovní vytížení, zatímco vy byste rádi přijmuli ještě několik dalších zakázek tak zkuste schválně napsat do googlu obor a město ve kterém podnikáte. Asi nejste nahoře co? A určitě tam je právě ta konkurence, které v uvozovkách tak závidíte její vytížení že? A do třetice, určitě s tím chcete něco udělat ne?

Díky tomuto čláku jednou možná někoho zachráníte

on . Posted in Firmy

Je těžké radit někomu kdo se nachází ve velice těžké situaci. Pokud na vaši radu dá a nevyplatí se, můžete za to v podstatě vy. Jasně, každý dělá rozhodnutí sám za sebe a dospělá osoba by měla být zodpovědná za své činy, ale pochybuji, že se tímto utěšením zbavíte pocitu viny.