Jaký je rozdíl mezi samolepkami na auto, folií a polepy aut?

on . Posted in Auta

Spousta lidí si není jistá tím, jaký je rozdíl mezi autofolií, obtiskem a polepem aut. Proto pro vá máme článek, kde si na konkrétních fotkách ukážeme, co to jsou autofólie, samolepky a polepy aut.

Autofolie

Na fotce níže je vidět autofolie ve zlaté barvě, kterou je potaženo celé auto.

Zlatá Gold samolepka na auto , vel. 152cm x 30m.

Zdroj: krasnesvicky.cz

Samolepka na auto

Zde vidíte ukázku samolepky. Hodí se spíš pro účely informativní - jako dítě v autě, začátečník a další samolepky spíše zábavného charakteru.

Zdroj: miniinthebox.com

 

Polepy aut

Polepy aut se používají nejvíce pro firemní účely jako součást propagace vašeho brandu. Je to jednoduchý způsob, jak reklamou pokrýt celý region své působnosti, protože auto nestojí na jednom místě (že ano :) ).

Carotino 1

Základní rozdělení vrtulníků

on . Posted in Auta

Připravili jsme pro Vás základní informace předtím, než se začnete zajímat o koupi Rc modelů vrtulníků Modely se přadí podle rotorů a podle kanálů na ovládání

JEDNOROTOROVÉ A DVOUROTOROVÉ VRTULNÍKY NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Jednorotorové vrtulníky se všeobecně vyznačují nižší stabilitou, takže jsou primárně určeny pro zkušenější piloty. Nemusíte tuto větu však brát jako dogma. Setkali jsme se nesčetněkrát, že jednorotorový RC vrtulník pilotoval začátečník a po krátkém čase se ho naučil bravurně ovládat. Předpokladem je opatrný přístup k pilotování. Velkou výhodou jednorotorových vrtulníků je jejich obratnost a rychlost oproti dvourotorovým vrtulníkům. Málokdy se s jednorotorovým vrtulníkem budete při létání nudit.

3 – KANÁLOVÉ A 4-KANÁLOVÉ VRTULNÍKY NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Počet kanálů u rc vrtulníků znamená, kolika funkcemi (směry pohybu) model disponuje.

3 – kanálové vrtulníky jsou určeny především pro začínající modeláře. Ovládání těchto rc vrtulníků je velmi jednoduché. Umožňují pohyb modelu v těchto směrech:

Nahoru/dolů
Dopředu/dozadu
Rotaci okolo osy vpravo/vlevo

4 – kanálové vrtulníky zaujmou hravé piloty, kteří si dokážou vyhrát se složitějším ovládáním. Odměnou za to je větší variabilita letu, přesnější ovládání, výborné letové vlastnosti. Umožňují pohyb modelu v těchto směrech:

Nahoru/dolů
Dopředu/dozadu
Rotaci okolo osy vpravo/vlevo
Let bokem vpravo/vlevo

Jak vybrat vhodné pneumatiky na auto?

on . Posted in Auta

pneumatiky Starmaxx

Pneumatiky jsou jediným spojením automobilu s vozovkou. A to je jeden z hlavních důvodů, proč si nechat na výběru nových pneumatik záležet. Rozhodujícím faktorem by neměla být cena, ale kvalita. Na trhu existuje spousta výrobců pneumatik, například pneumatiky Starmaxx. Ale než se rozhodnete pro konkrétní model, přečtěte si několik základních informací o tom, jak pneumatiky na auto vybrat.

Boty na motorku ochrání před úrazy

on . Posted in Auta

Každý, kdo je správný motorkář, má ve své skříni i několik kousků motorkářského oblečení. Začíná to helmou, bez které se žádný jezdec neobejde a její výběr by se neměl podceňovat. Už mnoha lidem zachránila život. Další m kouskem je bunda. Měla by být z velmi pevného materiálu, stejně jako kalhoty. Na namáhaných místech bývá vyztužená a neprofoukne ani při rychlé jízdě. Kalhoty jsou na tom stejně jako bunda, kolena jsou vyztužená, aby chránila klouby. Poslední, ale neméně důležitou součástí jsou boty na motorku. Bez nich nevyjíždějte na cesty, protože stačí neopatrný pohyb, špatné obutí a katastrofa je na světě. Myslete na sebe i své okolí a nepouštějte se do žádných experimentů.

Jak vybrat vhodné pneumatiky na traktor?

on . Posted in Auta

Jestliže hledáte vhodné pneumatiky pro traktor, měli byste si nejprve uvědomit, v jakém terénu budete pneumatiky používat. Podle tohoto rozhodnutí byste měli pneumatiky na traktor kupovat. Velmi důležitými vlastnostmi jsou záběrové vlastnosti s minimálním prokluzem – to je vyžadováno u každé pneumatiky na traktor. Zemědělské pneu nejsou jen pneumatiky na traktor, ale do této kategorie spadají pneumatiky, které se používají i na ostatní zemědělské stroje, které se používají na polích a loukách. Jedná se například o rozmetadla či balící stroje. Spolehlivým dodavatelm pneumatik je firma Mands International, která sídlí ve Zlíně.

Pneumatiky Starmaxx

on . Posted in Auta

Kvalitní pneumatiky Starmaxx, od předního tureckého výrobce, nabízí všem zákazníkům internetová prodejna Starmaxxpneu.cz. V širokém sortimentu zboží spotřebitelé naleznou zimní nebo letní pneu na osobní vozy střední a vyšší třídy. Pneumatiky Starmaxx, které se používají také u zemědělských vozů, si pořizují zákazníci po celém světě.