Plošiny mohou zachránit Váš život

on . Posted in Průmysl

Když se řekne práce, vybavíme si většinou práci v kontextu s našim povoláním nebo běžné činnosti, které děláme téměř každý den. Jenomže občas je práce nepříjemná a to z všemožných důvodů, může se například jednat o práci ve výškách, která dělá nejednomu opravdu velký problém. Když zůstaneme u výšek, tak vymýšlíme všelijaká řešení, která nám usnadní tuto práci bez většího rizika. Jedním z takových prostředků jsou plošiny o kterých se budeme v tomto článku bavit.

 

JA Clean není klasické dopravní značení

on . Posted in Průmysl

Ani samotný Google to zatím není schopný identifikovat! Když průmyslový areál potřebuje provést dopravní značení na pracovišti a hledá ve vyhledávači firmu, musí se přebrodit přes několik firem, které dopravní značení dělají, ale ne specializované pro areály. Takové si můžou poptat jen u Vlašimské JA Clean!

dopravní značení ja clean

TEST: čo viete o polykarbonátových doskách?

on . Posted in Průmysl

Čo viete o polykarbonátových doskách?

  • Aké sú základné typy polykarbonátových dosiek?

A) Komorové a plné
B) Vlnené a duté
C) Komôrkové a transparentné

  • Aké teplota polykarbonátové dosky priemerne znesú?

A)0 až 100

B)-40 Až 30

C)-40 Až 120

  • Aká je svetelná priepustnosť čírych polykarbonátových dosiek?

A) cca 97%
B) cca 83%
C) cca 63%

  • Dajú sa polykarbonátové dosky vyrábať na zákazku v rôznych rozmeroch?

A) Áno, dajú.
B) Nie, nedajú.

Motory s problémy v důsledku bludných proudů

on . Posted in Průmysl

Bludné proudy mohou v oběžných drahách ložiska elektromotoru a v povrchu valivého elementu způsobit poškození. Velkému riziku jsou vystaveny zejména motory s proměnlivými otáčkami s frekvenčními měniči s modulovanou šířkou impulzu.
Účinkem bludných proudů se po čase může zvýšit hluk a teplo, snížit účinnost maziva, docházet k nadměrným vibracím a nakonec k předčasnému selhání ložiska. Izolace ložisek a optimalizační řešení od SKF pomohou v aplikacích OEM a koncovým uživatelům s ochranou proti účinkům bludných proudů, a sníží tak nároky na údržbu a celkové provozní náklady. Pokud máte ještě jiný problém s elektromotorem, obraťte se na firmu Prodej Elektromotorů Brno.