Bez stravy to nejde ani u cvičení!

on . Posted in Sport a zdraví

Společným jmenovatelem všech druhů cvičení by měla být strava. Ano, správně, ale jaká strava? Na internetu máme možnost nalézt nepřeberné množství diet, rad a nápadů, které by Vám měli zaručit štíhlou linii a dokonalé postavy. Záleží jen na nás, jakou cestou se vydáme, já bych osobně doporučil profesionální přístup.

doplňky stravy

Jak účinně bojovat proti akné?

on . Posted in Sport a zdraví

akné

Trudovitost je onemocnění kůže, které spousta z nás zná spíše pod názvem akné. Pacienti přistupují k léčbě kožního onemocnění různě. Někdo využívá moderní medicínu, někdo se obrací na tradiční čínskou medicínu. A právě na druhou variantu se v následujících řádcích zaměříme.

Tradiční čínská medicína a její účinky

on . Posted in Sport a zdraví

tradiční čínská medicína Praha

Tradiční čínská medicína je nejstarší medicínská disciplína. Cílem tohoto oboru je zachovat zdraví. Čínská medicína má vlastní filozofii, fyziologii a patologii. Využívá vlastních léčebných metod, jejichž cílem je nastolit rovnováhu v organismu. Mezi léčebné metody spadají fyzioterapie, akupresura, akupunktura, dietologie a zdravotní cvičení. V následujících řádcích se podíváme na onemocnění, která jsou touto cestou léčena.

Školy nabízí svačinky v potravinových automatech

on . Posted in Sport a zdraví

Potravinové automaty

Základní, střední i vysoké školy stále častěji nabízí svým žákům svačiny formou potravinových automatů. Žáci a studenti si nejvíce oblíbili oplatky či bagety, nicméně výživoví specialisté jsou proti tomu. Bageta a oplatky rozhodně nejsou zdravou svačinou, což se může při každodenní konzumaci podepsat na zdraví dítěte.