Články

Kvalitní eloxované vitríny od Forplastu!

on . Posted in Firmy

Vitrína, jinak řečeno místo vyčleněné pro nějaké informační sdělení. Pokud máte na starost administrativní a informační agendu, jedná se o Vaši modlu! Informační sdělení jsou cíleny na občany, členy sdružení nebo zaměstnance společnosti.

Speciální řetězy Vám pomohou s manipulací břemen

on . Posted in Firmy

Řetěz je strojní součást vzniklá pohyblivým spojením pevných, kovových článků. Používá se pro mnoho činností, například pro přenos síly (hnací řetěz), pro přepravu součástí (přepravníkový řetěz), pro rozrušování materiálu (řetěz pily, řetěz sekačky), pro zvýšení adheze (sněhové řetězy), pro trvalé spojení částí stavby nebo zařízení (řetězový most) a výrobu vázacích prostředků pro zvedání a tažení břemen.

vázací řetězy

Hydraulické systémy dělají náš život jednodušším

on . Posted in Firmy

Když se řekne systém, pravděpodobně si přestavíme celek složený z částí, které na sebe vzájemně působí. Mezi částmi systému mohou probíhat toky informací, hmoty a energie. Ano, správně, podobně to je také s hydraulickými systémy, které mají také svou skladbu a důležité součásti, bez kterých by nebyla zaručena funkčnost.

Moderní LED reklama zaručí, že Vás bude vidět

on . Posted in Firmy

Pokud se projdeme ulicemi větších měst a zaměříme se na množství různých marketingových sdělení, ať jsou to bannery, LED poutače, velkoplošné tisky. Je to džungle! Pokud chcete prorazit, zaujmout a odlišit se, musíte svůj byznys prezentovat na úrovni, a to například LED reklamou.

led reklama

Nové pletivo od Dobeš KOvovýroba

on . Posted in Firmy

Chcete zrenovovat svůj pletivový plot, který je za ta léta a díky působení povětrnostním vlivům zcela rezavý? Tak Vám poradím, sloupky natřeté a pletivo vyměňte za nové poplastované, které vydrží určitě mnohem déle, než pletivo dosavadní.

Vázací pásky zabezpečí Váš náklad

on . Posted in Firmy

Pokud něco přepravujete, zejména pokud se jedná o něco rozměrného, cenného nebo jen chcete zabezpečit bezpečnost, měli byste takovou věc upevnit a to různými způsoby. Jedním z často používaných je použití speciálních vázacích pásku, které například zpevní paletu s přepravovaným zboží nebo materiálem.

vázací pásky